Bizi arayın 0 (532) 785 89 87
Ücretsiz Kargo
300 TL üzeri ücretsiz kargo

ozonlu cilt bakım ürünleri


160 mg (Onarıcı )Ozon Kremi 30 mle

249,00TL

0 derecesinde asit seviyesine sahip naturel sızma zeytinyağının, uzun bir zaman diliminde yüksek miktarda medikal ozona maruz bırakılarak doğal yolla kreme dönüşmesi ile elde edilir. İçeriğindeki ozon miktarı diğer ozon jellerinden çok daha yüksektir. Bu sebeple de cildin hızlı bir şekilde onarılmas..

80 mg ozon jeli ( hücre yenileyici) 50 mle

250,00TL

80 mg Ozon JeliHaftalar boyu laboratuvar ortamında ozona maruz bırakılarak zenginleştirilmiş saf zeytinyağından oluşur. Hassas bölgeler dahil, vücudun her bölgesinde günlük kullanıma uygundur.Sorunlu bölgenin dezenfekte edilmesine kan dolaşımının hızlanmasına ve yoğun oksijen sağlayarak hücre yenile..

80 mg ozon jeli ( hücre yenileyici) 100 mle

300,00TL

80 mg Ozon JeliHaftalar boyu laboratuvar ortamında ozona maruz bırakılarak zenginleştirilmiş saf zeytinyağından oluşur. Hassas bölgeler dahil, vücudun her bölgesinde günlük kullanıma uygundur.Sorunlu bölgenin dezenfekte edilmesine kan dolaşımının hızlanmasına ve yoğun oksijen sağlayarak hücre yenile..

Anti-aging Ozon Kremi 30 mle

260,00TL

Anti-Aging  Ozon KremiTüm hücreler yenilenmek için oksijene ihtiyaç duyar. Anti-Aging Ozon Kremi uygulandığı bölgeyi dezenfekte ederek toksinlerden arındırır, kolojen üretimini arttırır ve ozon sayesinde cildinize yüksek miktarda oksijen sağlar.Anti-Aging krem her cilt tipi ve her yaş grubu içi..

Nemlendirici ozon kremi 50 mle

0,00TL

Nemlendirici Ozon KremiNemlendirici Ozon kremi, içerisindeki T2-L Complex  sayesinde  12 saat boyunca ciltteki nem oranının aynı seviyede kalmasını sağlar , böylece kuruluktan kaynaklanan kırışma sorunlarının önüne geçilmiş olur. Ürün, ciltte yağlı ve emilimi zor bir his bırakmadan  i..

ozon kapsülü (30 kapsül)

97,00TL

Ozon KapsülüSaf zeytinyağı ve ozon içerir.  Ozon kapsülü adet düzensizliğini ortadan kaldırdığı gibi kadınsal hastalıkların çözümünü de kolaylaştırır. Dolayısıyla hamile kalmayı da kolaylaştırır. Anti-mikrobiyel dir ( bakteri, virüs, fungus gibi mikroorganizmaların gelişim ve üremelerini engell..

ozonlu güneş koruyucu süt 50 mle

220,00TL

Ozonlu Güneş Koruyucu SütHassas ciltleri güneşin zararlı etkilerinden korumak için çok yüksek koruma sağlayan UVA-UVB filtreleriyle formüle edilmiştir. Formülündeki E Vitamini ve ozon, güneşin zararlı etkilerine karşı narin ciltleri bir kalkan gibi koruma özelliğine sahiptir.Hindistancevizi özü içer..

Saf Argan Yağı 50 mle

310,00TL

Argan Yağı (%100 Saf )Derm03 Argan yağı %100 saf , doğal ve katkısızdır.  Fas'tan ithal edilmektedir.Argan Yağı Argan Ağacından elde edilmektedir.  Sadece Fas’ın güneybatı bölgesinde yetilmekte olan Argan ağacı 10 metreye kadar uzayabilmekte ve 150 ile 200 yıl arasında yaşamaktadır. K..

saf hindistancevizi yağı 50 mle

265,00TL

Hindistancevizi yağı nedir?Hindistancevizi (Cocos nucifera), daha çok tropik bölgelerde yetişen ve kalın kabuklu meyveleri yenilebilen bir palmiye türüdür. Hindistancevizinin beyaz etli bölümünün kurutularak soğuk sıkım yöntemiyle sıkılmasıyla hindistancevizi yağı elde edilir.Hindistancevizi yağı na..

ozonlu güneş koruyucu jel 50 mle

250,00TL

Ozonlu Güneş Koruyucu JelGüneş öncesi ve sonrası cildi zararlı dış etkenlerden korur. Faydalı olan ışınların deri altına nüfuz etmesini sağlar.Güneşin verdiği rengi muhafaza eder. A,C,E,B1,B2,B12 vitaminleri sayesinde ( doğal vitamin) DNA hasarına ve serbest radikallere karşı koruma sağlar.Güneş Kor..

ozonlu güneş koruyucu jel 100 mle

300,00TL

Ozonlu Güneş Koruyucu Jel 100 mleGüneş öncesi ve sonrası cildi zararlı dış etkenlerden korur. Faydalı olan ışınların deri altına nüfuz etmesini sağlar.Güneşin verdiği rengi muhafaza eder. A,C,E,B1,B2,B12 vitaminleri sayesinde ( doğal vitamin) DNA hasarına ve serbest radikallere karşı koruma sağlar.G..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)