Bizi arayın 0 (532) 785 89 87
Ücretsiz Kargo
300 TL üzeri ücretsiz kargo

Ozonlu Saç Bakım Ürünleri

medikal ozonlu sampuan 330 ml

69,00TL

Ozonlu Saç Bakım Şampuanı (Kadın ve Erkek) 400 mlHücre yenilenebilmek için öncelikle oksijene ihtiyaç duyar. Ozonlu şampuan, yüksek ozon seviyesiyle saç köklerine, gereken oksijen miktarını sağlar.Ozon ve bitkisel özler içeren doğal saç bakım şampuanıdır.İlk kullanımdan itibaren kepeğe ve saç dökülm..

ozonlu saç bakım jeli 50 mle

225,00TL

Saç Bakım Ozon JeliSaç Bakım Ozon Jeli, yüksek orandaki ozon içeriği sayesinde, saç derisini ve köklerini derinlemesine temizler bakterilerden arındırır, yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Saçlara doğal canlılık ve parlaklık verir , daha dolgun bir görünüm kazandırır. İnce saç tüylerinin direncini ar..

Saf Argan Yağı 50 mle

310,00TL

Argan Yağı (%100 Saf )Derm03 Argan yağı %100 saf , doğal ve katkısızdır.  Fas'tan ithal edilmektedir.Argan Yağı Argan Ağacından elde edilmektedir.  Sadece Fas’ın güneybatı bölgesinde yetilmekte olan Argan ağacı 10 metreye kadar uzayabilmekte ve 150 ile 200 yıl arasında yaşamaktadır. K..

saf hindistancevizi yağı 50 mle

265,00TL

Hindistancevizi yağı nedir?Hindistancevizi (Cocos nucifera), daha çok tropik bölgelerde yetişen ve kalın kabuklu meyveleri yenilebilen bir palmiye türüdür. Hindistancevizinin beyaz etli bölümünün kurutularak soğuk sıkım yöntemiyle sıkılmasıyla hindistancevizi yağı elde edilir.Hindistancevizi yağı na..

0z0nlu saç bakım jeli 100 mle

315,00TL

Saç Bakım Ozon Jeli 100 mleSaç Bakım Ozon Jeli, yüksek orandaki ozon içeriği sayesinde, saç derisini ve köklerini derinlemesine temizler bakterilerden arındırır, yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Saçlara doğal canlılık ve parlaklık verir , daha dolgun bir görünüm kazandırır. İnce saç tüylerinin dire..

saç dökülmesine karşı ozonlu saç serumu

225,00TL

Saç dökülmesine karşı Ozonlu saç bakım serumuİçeriğindeki yüksek ozon ve özel yağlar sayesinde saç köklerini besler bakım yapar ve saçların dökülmesini önler.Düzenli kullanıldığı taktirde saç dökülmesi problemlerinin azalmasına yardımcı olur...

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)