Bizi arayın 0 (532) 785 89 87
Ücretsiz Kargo
300 TL üzeri ücretsiz kargo

ozonlu sağlık ürünleri

160 mg (Onarıcı )Ozon Kremi 30 mle

249,00TL

0 derecesinde asit seviyesine sahip naturel sızma zeytinyağının, uzun bir zaman diliminde yüksek miktarda medikal ozona maruz bırakılarak doğal yolla kreme dönüşmesi ile elde edilir. İçeriğindeki ozon miktarı diğer ozon jellerinden çok daha yüksektir. Bu sebeple de cildin hızlı bir şekilde onarılmas..

80 mg ozon jeli ( hücre yenileyici) 50 mle

250,00TL

80 mg Ozon JeliHaftalar boyu laboratuvar ortamında ozona maruz bırakılarak zenginleştirilmiş saf zeytinyağından oluşur. Hassas bölgeler dahil, vücudun her bölgesinde günlük kullanıma uygundur.Sorunlu bölgenin dezenfekte edilmesine kan dolaşımının hızlanmasına ve yoğun oksijen sağlayarak hücre yenile..

ozon kapsülü (30 kapsül)

97,00TL

Ozon KapsülüSaf zeytinyağı ve ozon içerir.  Ozon kapsülü adet düzensizliğini ortadan kaldırdığı gibi kadınsal hastalıkların çözümünü de kolaylaştırır. Dolayısıyla hamile kalmayı da kolaylaştırır. Anti-mikrobiyel dir ( bakteri, virüs, fungus gibi mikroorganizmaların gelişim ve üremelerini engell..

ozonlu masaj jeli 50 mle

220,00TL

Ozonlu Masaj JeliHaftalar boyu laboratuvar ortamında ozona maruz bırakılarak zenginleştirilmiş saf zeytinyağı ve doğal yağlardan oluşan Ozonlu Masaj Jeli, yüksek oranda ozon içerir. İçeriğindeki doğal yağlar sayesinde uygulandığı bölgeyi rahatlatır. Masajla birlikte kan dolaşımının hızlanmasına ve u..

ozonlu Genital Hijyen Spreyi 28 mle

97,00TL

Genital Daraltıcı ve Hijyen SpreyiDoğum sebepli genişlemede tamamen bitkisel doğal içeriği ile daraltıcı etkiye sahiptir. Genital akıntı, koku , tahriş, mantarları içeriğindeki doğal ekstratlar sayesinde ilk kullanımdan itibaren ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Düzenli kullanımda kalıcı etkiye sahipt..

hemo-fis onarıcı sprey hemoroid (basür) (fissür) 28mle

97,00TL

Hemo-fis Onarıcı Sprey ( Hemoroid (Basur)- Fissür)Hemo-fis Onarıcı Sprey, uygulandığı bölgeyi dezenfekte ederek koruyucu bir film tabaka oluşturur. Uygulandığı bölgedeki dolaşımı hızlandırır ve kurutur. İlk kullanımdan itibaren rahatlatır. Düzenli kullanımda tamamen onarır.KullanımıEn az günde 3 kez..

çörek otu kapsülü ( 30 kapsül)

97,00TL

Çörek Otu Kapsülübinlerce yıldır bütün dünyada hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Latince Nigella Sative olarak isimlendirilen çörek otunun tedavi ettiği hastalıkları ve insan sağlığına olan faydalarını bu yazımızda detaylı olarak ele alacağız. Bu yazıyı okuduktan sonra belki de varlığından..

Ozonlu sakal - bıyık bakım spreyi

97,00TL

Sakal- Bıyık Besleyici Bakım YağıSakal ve bıyığın düzenli kullanımda hızlı uzamasına ve gürleşmesine fayda sağlar. Daha parlak, canlı ve sağlıklı görünüm kazandırır. Aloe vera sayesinde cildi sakinleştirir ve yumuşaklık sağlar.KullanımıGünde 2 kez sakal ve bıyığa gerekli miktarda sprey le uygulanara..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)