Menu

5 adet 2500 ml Chocolate El - Ayak Parafini 500 ml

  • Ücretsiz Teslimat!
  • Kredi ve Banka Kartı İle Ödeme Seçeneği
  • Kapıda Ödeme Seçeneği

790,00TL

Ürün Kodu: kb-1002

Paylaş:  

Detay

El Ayak Parafini

El Ayak Parafini Nedir?

Clavien El Ayak Parafinleri güzellik ve bakım uygulamaları için çeşitli bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş, soğuk sürülebilen yumuşak dokulu formda formülize edilmiş parafinlerdir.

Isıtıcı kazana gerek olmadığından hazırlık aşaması gerektirmez, istenilen miktar kişiye özel direkt olarak uygulanabilir. Soğuk uygulamayla hassas ciltlerde yakmadan güvenle kullanılabilir.


El Ayak Parafini Faydaları Nelerdir?

El Ayak Parafinleri, El ve ayaklarda çatlak oluşumunu engeller çatlaklara karşı yoğun bakım sağlar. Manikür, pedikür öncesinde ve sonrasında yumuşatma ve bakımda etkilidir.


El Ayak Parafini Nasıl Kullanılır? Parafin Bakımı Nasıl Yapılır?

Ürünü el ve ayakların üzerini kapatacak şekilde sürünüz ve ince tabaka oluşacak şekilde yayınız. Uygulama yapılan bölgeyi streç film ile sarınız. El ve ayaklarınızı havlu eldiven ve havlu patik içinde 30-45 dk bekletiniz. Uygulama sonrasında kağıt havlu ile el ve ayaklarınız siliniz.

*Özellikle sıcak uygulama istenildiğinde erime sıcaklığı normale göre daha düşük olan Clavien El Ayak Parafini, parafin ısıtıcı kazan içinde daha kısa sürede erir ve istenilen bölgeye fırça yardımıyla yakmadan rahatça uygulanabilir

Kullanım

  • Cilt Tipi: Tüm cilt tipi
0.00
|
5 yıldız - 7
4 yıldız - 7
3 yıldız - 7
2 yıldız - 7
1 yıldız - 7

Son Yorumlar

0 yorum