Menu

Bayilik Koşulları


Estetik ve güzellik merkezinizde, hem ürünlerimizi cihazlarınızla birlikte uygulayabilir hemde ürünlerimizin satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamalarınızdaki kullanımlarınız için istediğiniz miktarlarda kabin boyu olarak ürünleri temin edebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede bayilik almak istiyorsanız seçtiğiniz ürünlerden en az 20 adet olmak koşuluyla bayi fiyalarıı üzerinden alabilirsiniz. 


Ürünlerimiz deki kalite farkını ilk uygulamadan itibaren fark edeceksiniz. Doğru ürün, doğru bölgeye , doğru bir şekilde düzenli uygulandığında kesin sonuçlar alınmaktadır.Tüm ürünler yüksek kalite standartlarına sahip olup, medikal ozonlanma yöntemiyle üretilmekte ve hastalarınızın tedavilerinde yardımcı ürün olarak kullanılmaktadır. 


Ürünler nasıl ve ne şekilde kullanılmalıdır? 


İyontoferez + RF olan tüm cihazlarda (iğnesiz mezoterapi) 80 mg ozon jeli kullanılır. ( Ürün yedirmede , tedavinin içeriğine göre ozon jeli veya ozon kremi kullanılır.) Ürün yedirildikten sonra başka bir işlem yapılmaz. Eğer ürün yedirme ozon kremi ile yapıldıysa ciltteki hassasiyeti gidermek için üzerine aloe vera lı maske uygulanabilir. Hasta'ya evde 


koruma sütü uygulanmalıdır. Güneş koruyucu ürünü, yaz- kış mutlaka herkesin kullanması gerekmektedir. kullanım için Anti-aging önerilir( anti-aging kırışıklık ve lifting tedavilerinde evde kullanım için mutlaka verilmelidir) Anti-aging ürün yüz, boyun ve gözaltı dahil olmak üzere tüm yüzde uygulanması uygundur. Sabah akşam temiz cilde uygulanır ve gündüz mutlaka üzerine 20 dk sonra güneş koruyucu kullanılmalıdır. 


Bu ürünler , ciltte oluşan lekeler, cilt yenileme, gençleştirme, kırışık azaltma , lifting, vb. işlemlerde uygulanır. Leke tedavilerinde evde kullanım için 160 mg ozon kremi verilir.Ozon kremi sabah- akşam sorunlu bölgeye çok az miktarda lokal uygulanır. Ozon kremi nin üzerine (gündüzleri) 20 dk sonra mutlaka ozonlu güneş 


Selülit önlemede yardımcı olan selülit jeli'ni (selülit, çatlak, bölgesel incelme vb) masajla veya cihazla cilde yedirerek uygulayabilirsiniz.(kol,basen, karın, bacak).Dermaroller ile de uygulayarak kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsiniz. Önemli olan ürünün cildin altına nüfuz etmesi ve masajla ürünün dağıtılmasıdır. Ciltte çatlak problemleri varsa işlemler hücre yenileyici ile yapılmalı , hastaya evde kullanım için ozon kremi önerilmelidir. Lenf drenaj cihazlarında zayıflama odaklı işlem yapılıyorsa , selülit önleyici ürünle masaj yapılır ürün iyice cilde yedirilir, hasta lenf drenaj tulumunu giyer ve en az 15 dk. lenf drenaj işlemi yapılır. Power plate öncesi de yine ürün masajla birlikte cilde yedirilir ve ardından en az 15 dk. power plate kullanılmalıdır. 


Lazer, iğneli epilasyon ve ağda sonrası ciltte oluşan tahribatın önlenmesi ve derinin hızlı toparlanması için ve kuru ciltlerde yanık riskini minimuma indirmek için hastaya nemlendirici ozon kremi önerilmelidir. 


Akne ,scar, ameliyat izleri, çatlak tedavileri, cilt tonunu aynı renk tonuna getirme, gözenek sıkılaştırma , saç derisi tedavileri gibi işlemlerde dermaroller veya dermapen uygulanarak ürünler kullanılabilir. Tüm bu işlemlerde 160 mg ozon kremi cilde nüfuz edecek şekilde yedirilir, hastaya evde kullanım için 80 mg ozon jeli verilir ve üzerine mutlaka güneş koruyucu önerilmelidir. Saç derisi tedavilerinde dermaroller ile birlikte 80 mg ozon jeli saç derisine iyice yedirilir ve hastanın saçlarında ürün en az 1 gün bekletildikten sonra saçlar yıkanır. Haftada 2 gün saç bakım jeli ile maske yapılır ve hafta da 3 gün ozon şampuanı ile saçlar yıkanmalıdır. Çok kısa süre içerisinde hem saç dökülmelerinde ciddi azalmalar meydana gelecek hemde saç derisi ozonlandığı için saçlar çok hızlı bir şekilde ,canlı,parlak ,sağlıklı uzamaya başlayacaktır. 


Asit (AHA) tedavilerinde, asit sonrası deriyi toparlayan 80 mg ozon jeli ve 160 mg ozon kremi ev kullanımlarına verilmelidir. Asit tedavisinden 1 gün sonra hasta akşamları 160 mg ozon kremini ve sabahları 80 mg ozon jelini kullanarak tedaviye evde devam ediyor. Aynı zamanda 20 dk sonra üzerine güneş koruyuculu ozon sütü önerilmelidir. Hasta'nın cildinde çok kuruma varsa nemlendirici önerilmelidir. ( Nemlendirici 12- 18 saat boyunca hücreler içindeki suyu tutar yağlandırmadan cildi nemlendirir. Hasta bu süre zarfında kesinlikle kimyasal içerikli kozmetikler kullanmamalıdır.