Menu

Hakkımızda

Son yıllarda OZON'nun alternatif tıpta kullanılmasıyla birlikte artan talep üzerine firmamızın yapmış olduğu ar-ge ve ür-ge çalışmalarını takip ederek en son üretim teknolojilerini kullanarak ozon seviyesi ve kristalizasyon süresi ile OZON yağlarından farklı ve etkili sonuçları olan ürünler üretmeye başlamıştır. Bu ürünler yüksek teknolojiye sahip likit-gaz karışım reaktörlerinde el değmeden üretilmiştir.30'luk, 50'lik ve 100'lük ml'lik özel havasız vakumlu şişelerde ambalajlanmıştır. Dr.Serosh Ozonlu Saç bakım şampuan markamız ve Derm03 Ozon ürünleri markalarımızla siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. 

Ürünlerimizde kullanılan zeytinyağı asitik oranlarından dolayı (0' a yakın) belirli bölge ve iklimden en sağlıklı zeytin ağaçlarından toplanan zeytinlerden elde edilmektedir. Bu zeytinlerin tümü mahsule zarar vermeden elle toplanarak işlenmektedir. Elde edilen zeytinyağı 1. kailte saf sızma zeytinyağıdır. Ve bu zeytinyağı medikal oksijen cihazlarıyla ozonlanır. Ozonlama işlemi meşakatli ve hayli zaman alan bir süreçtir. Ancak elde edilen ürün çok kıymetli bir ürün olmakta ve birçok dahili ve harici problemlerde yardımcı ürün olarak güvenle kullanılmaktadır. Ürünlerimizin içerisinde vitaminler, ekstratlar ve doğal yağlar bulunmaktadır. Bu ilave maddeler ozon'un yapısını bozmamaktadır. Ürünlerimiz çeşitlerine göre bebeklerde, hamilelerde ve emzikli bayanlarda güvenle kullanılmaktadır. Ürünlermizde ekstra kıvam arttırıcı bulunmaz. Ozonlanma oranlarına göre kıvam kazanır. Ürünlerimizin en önemli özelliği piyasada bulunan ozon ürünlerine göre hem daha etkili hemde kokusuz olmasından dolayı daha çok tercih edilmektedir. Firmamız üretim yönünden sadece Ozon'lu ürünlerin üretimini sağlamaktadır. Ürünler içerisinde kullanılan maddeler, Sağlık Bakanlığı ve FDA resmi sayfalarında izin verildiği ölçüde güvenlik kriterlerine uygun maddelerdir. Ürettiğimiz Ozon'lu ürünler, yüksek miktarda Ozon ihtiva etmektedir. 

Perakende satışlarımızın yanı sıra, kendi markasının sahibi olmak isteyen girişimcilere her türlü yasal prosedürleri hazırlanarak ve testleri tarafımızdan yaptırılarak üretim yapılmaktadır. 

Not: Ayrıca firmamız tarafından müsterilerimize danışmanlık hizmetide verilmektedir. Türkiye'nin neresinde olursa olsun, estetik ve güzellik merkezi açmak isteyen tüm müşterilerimize mekan fizibilitesinden cihaz ve ürün tedariğine kadar her türlü hizmet sunulmaktadır.